Половинка (9–11 років) (2021)

Відео учасників номінації «Скрипка»
вікової категорії «Половинка (9–11 років)»

1. Юркевич Вікторія, 9 р.
Україна, м. Тернопіль
Тернопільська МШ №1 ім. В. Барвінського
Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма: О. Рідінг. Концерт h-moll, 1 частина
Н. Бакланова «Хоровод»

2. Крамаренко Софія, 9 р.
Україна, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ
Южноукраїнська дитяча школа мистецтв
Викладач: Томіліна Євгенія Володимирівна
Концертмейстер: Глущук Катерина Сергіївна

Програма: А. Комаровський. Варіації на тему «Пойду ль, выйду ль я»
А. Кос-Анатольський. Карпатське танго

3. Орбан Марта, 10 р.
Україна, м. Ужгород
Ужгородська дитяча музична школа №1 ім. П. І. Чайковського
Викладач: Лозова Лариса Федорівна
Концертмейстер: Атрощенко Крістіна Романівна

Програма: Ф. Зейц. Тарантелла

4. Гризан Дар’я, 11 р.
Україна, м. Одеса
Дитяча музична школа №11
Викладач: Усова Ірина Олександрівна
Концертмейстер: Романенко Олена Сергіївна

Програма: Fr. Seitz Student’s concerto N II. Op.13; В. Косенко Пастораль

5. Дітчук Вероніка, 9 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Долина
Долинська школа естетичного виховання ім. М. Антоновича
Викладач: Петрицюк Тамара Василівна
Концертмейстер: Дзядик Олександра Борисівна

Програма: А. Комаровський «Наввипередки»; А. Губер «Концертіно»

6. Гребенюк Платон, 10 р.
Україна, м. Київ
Міжнародна школа мистецтв Монтессорі Центр
Викладач: Семеляк Марія Василівна
Концертмейстер: Лопатіна Марія Юріївна

Програма: О. Рідінг Концерт h-moll, 1ч.; Л. Шукайло «Коломийка»

7. Филипенко Маріанна, 9 р.
Україна, м. Одеса
Дитяча музична школа №11»
Викладач: Дьоміна Тетяна Сергіївна
Концертмейстер: Зелінська Антонина Анатоліївна

Програма: Карл Бом  «Інтродукція і Полонез»

8. Ахмад Алія, 9 р.
Україна, м. Харків
ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта
Викладач: Ущаповська Ірина Василівна
Концертмейстер: Улибіна Дар’я Вікторівна

Програма: О. Литвинов «Вечное движение»

9. Гочачко Ясміна, 10 р.
Україна, Волинська обл., м. Нововолинськ
Нововолинська дитяча школа мистецтв
Викладач: Бровченко Валентина Наумівна
Концертмейстер: Покатило Леся Іванівна

Програма: П. Терпелюк «Безперервний рух»

10. Рамазанов Владислав, 9 р.
Україна, Чернівецька обл., м. Заставна
Чернівецька музична школа №1
Викладач: Шапко Людмила Олександрівна
Концертмейстер: Рамазанов Руслан Олександрович

Програма: К. Бом «Безперервний рух»

11. Касян Микита, 10 р.
Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Музична школа №12
Викладач: Бунчикова Тетяна Анатоліївна
Концертмейстер: Остапенко Світлана Альбинівна

Програма: Л. Бетховен «Сурок»

12. Швед Богдана, 9 р.
Україна, Волинська обл., м. Нововолинськ
Нововолинська дитяча школа мистецтв
Викладач: Бровченко  Валентина  Наумівна
Концертмейстер: Покатило  Леся  Іванівна

Програма: О. Гоноболін «Перший  концерт» для скрипки з оркестром e-moll, ч. 1

13. Климко Макарій, 10 р.
Україна, Львівська обл., м. Рава-Руська
Рава-Руська ДМШ
Викладач: Брезовський Андрій Миколайович
Концертмейстер: Підчеха Надія Богданівна

Програма: П. Терпелюк «Гуцульщина»

14. Ге Юйлінь, 11 р.
Україна, м. Київ
КДШМ №2 ім. М. І. Вериківського
Викладач: Серенченко Е.І.
Концертмейстер: Стефанович-Герасимчук Тетяна Олександрівна

Програма: У. Мострас — Концертний етюд ля-мінор

15. Лукіянчук Параскєва, 11 р.
Україна, Вінницька обл., м. Калинівка
Калинівська дитяча музична школа
Викладач: Паламарчук Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Репецька Олександра Єгорівна

Програма: Перльман «Ізраїльське концертіно», ч. 2, 3

16. Паньків Анастасія, 10 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Бурштин
Бурштинська дитяча музична школа
Викладач: Городиська Романа Михайлівна
Концертмейстер: Королевич Оксана Романівна

Програма: Ш. Беріо «Варіації ре мінор»

17. Булгакова Аліса, 10 р.
Україна, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л. Н. Гінзбург
Викладач: Михайліченко Ірина Василівна
Концертмейстер: Саакова Антоніна Германівна

Програма: А. Вівальді — Концер ля мінор, ч. 1; Г. Шредер «Зимовий шторм»

18. Критович Ольга, 10 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Надвірна
Надвірнянська музична школа
Викладач: Дитко Ірина Андріївна
Концертмейстер: Николайчук Роза Георгіївна

Програма: А. Курчі «Чардаш»

19. Міносора Вікторія, 10 р.
Україна, Львівська обл., смт Олесько
Олеська музична школа
Викладач: Голодинська Олена Петрiвна
Концертмейстер: Заставна Ольга Іванівна

Програма: П. Шольц «Ой літає соколонько»; К. Бом «Безперервний рух»

20. Ільніцька Ксенія, 10 р.
Україна, Черкаська обл., м. Умань
Школа педагогічної практики при Уманському музичному коледжі  ім. П. Д. Демуцького
Викладач: Каліновська Інна Григорівна
Концертмейстер: Ільніцька Олена Вікторівна

Програма: М. Жербін «Прелюд», А. Шнітке «Полька»

21. Бараннік Семен, 11 р.
Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк
Сєвєродонецька музична школа №1
Викладач: Петренко Оксана Юріївна
Концертмейстер: Понаріна Вікторія Леонідівна

Програма: Г. Фрід «Сумний вальс»; А. Комаровський «Концертіно»

22. Мансур Яна, 9 р.
Україна, м. Львів
Львівська державна дитяча музична школа №1 ім. А. Кос-Анатольського
Викладачі: Чорняк Любов Ярославівна, Сироїжка Христина Ярославівна
Концертмейстер: Слющинська Вікторія Богданівна

Програма: М. Глінка — Танець з опери «Іван Сусанін»; А. Губер — Концертіно №4

23. Плахтина Тетяна, 11 р.
Україна, Львівська обл., м. Белз
Белзька ДМШ
Викладач: Демків Вікторія Ярославівна
Концертмейстер: Бордун Наталія Романівна

Програма: О. Кравчук «Гумореска»


Спонсор конкурсу — Магазин струнно-смичкових музичних інструментів “Квінта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *