Четвертушка (до 8 років) (2021)

Відео учасників номінації «Скрипка»
вікової категорії «Четвертушка (до 8 років)»

1. Ділай Владислав, 7 р.
Україна, Тернопільська обл., м. Теребовля
Теребовлянська мистецька школа
Викладач: Мельник Лариса Миколаївна
Концертмейстер: Плотнікова Лідія Володимирівна

Програма: О. Лисаковський. Варіації на тему укр. нар. пісні «Ой, дівчино, дівчино»

2. Юрескул Єлизавета, 6 р.
Україна, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський
Школа мистецтв ім. Гінсбург
Викладач: Михайліченко Ірина Василівна
Концертмейстер: Саакова Антоніна Германівна

Програма: О. Гоноболін «Дрібничка», Бакланова «Етюд»

3. Волошек Адель, 8 р.
Україна, м. Київ
Дитяча музична школа №3 ім. В. С. Косенка
Викладач: Гореславська Олена Яківна
Концертмейстер: Бєлозьорова Ірина Леонідівна

Програма: Й. С. Бах — Арія; українська народна пісня — Ой під вишнею

4. Миго Марія, 7 р.
Україна, м. Київ
Київська дитяча школа мистецтв №1
Викладач: Олефір Елла Євгенівна
Концертмейстер: Шкара Юлія Володимирівна

Програма: Н. Бакланова «Мазурка»

5. Ротблат Варвара, 8 р.
Україна, м. Київ
Київська дитяча музична школа №3 ім. В. С. Косенка
Викладач: Гореславська Олена Яківна
Концертмейстер: Бєлозьорова Ірина Леонідівна

Програма: Л. Шукайло «Арія», Н. Бакланова «Мазурка»

6. Мавренкова Варвара, 7 р.
Україна, Львівська обл., Золочівський р-н, с. Єлиховичі
Золочівська мистецька школа
Викладач: Гупаловська Ірина Зіновіївна
Концертмейстер: Миськів Оксана Ярославівна

Програма: Sh. Suzuki «Twinkle, Twinkle, Little, Star»

7. Шабрацька Олександра, 8 р.
Україна, Луганська обл., м. Лисичанськ
Лисичанська дитяча музична школа №2
Викладач: Сергєєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Демченко Ольга Володимирівна

Програма: О. Гоноболін «Дрібничка», О. Гоноболін «Концертик», ч. 1

8. Іжакевич Вікторія, 8 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Калуш
Калуська дитяча музична школа
Викладач: Бучацька Руслана Орестівна
Концертмейстер: Хшановська Тамара Орестівна

Програма: П. Шольц «Безперервний рух», О. Кравчук Концерт соль-мажор, ч. 1

9. Самко Гліб, 7 р.
Україна, Харківська обл., м. Ізюм
Ізюмська музична школа
Викладач: Безкоста Наталія Іванівна
Концертмейстер: Тетенок Ольга Олександрівна

Програма: І. Мохначова «Лялька танцює»; Н. Бакланова «Мазурка»

10. Бурлака Софія, 8 р.
Україна, м. Черкаси
Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка
Викладач: Бевзюк Людмила Володимирівна
Концертмейстер: Гладка Олена Миколаївна

Програма: В. Кролл «Полька віслючка», П. Шольц «Безперервний рух»

11. Марченко Денис, 6 р.
Україна, Донецька обл., м. Святогірськ
Музична школа м. Святогірськ
Викладач: Зайцева Марина Миколаївна
Концертмейстер: Бондаренко Ірина Володимирівна

Програма: білоруська народна пісня «Перепілонька» (обр. А. Комаровського), російська  народна пісня «Во саду ли, в огороде» (обр. Т. Захар’їної)

12. Венгер Марія, 8 р.
Україна, Львівська обл., м. Ходорів
Ходорівська ДШМ ім. Б.-Ю. Янівського
Викладач: Макух Марта Богданівна
Концертмейстер: Кобільник Галина Йосифівна

Програма: E. Mollenhauer «The Infant Paganini»

13. Сізінцева Аліса, 6 р.
Україна, Донецька обл., м. Торецьк
Музична школа ім. Івана Карабиця
Викладач: Потіпака Лариса Петрівна
Концертмейстер: Денисова Ірина Вікторівна

Програма: Ж. Люлі «Аріета», Л. Шукайло «Коломийка»

14. Черепенко Платон, 6 р.
Україна, м. Одеса
Дошкільне відділення Одеського Державного ліцею ім. П. С. Столярського
Викладач: Калякіна Лариса Дмітрієвна
Концертмейстер: Соколова Тетяна Андріївна

Програма: О. Рідінг «Концерт сі мінор 1 частина»; О. Саратський «Граємо джаз»

15. Семенюк Дмитро, 7 р.
Україна, Івано-Франківська обл., смт Делятин
Делятинська ДМШ
Викладач: Гурмак Наталія Романівна
Концертмейстер: Мажевська Олександра Олексіївна

Програма: І. Беркович Варіації

16. Софія Шкрібляк, 7 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Бурштин
Бурштинська дитяча музична школа
Викладач: Городиська Романа Михайлівна
Концеретмейстер: Іванців Ольга Михайлівна

Програма: О. Кравчук — Концерт, ч. 1; Ж. Тротт «The Puppet Show»

17. Бакайчук Святослав, 7 р.
Україна, Львівська обл., смт Олесько
Олеська музична школа
Викладач: Голодинська Олена Петрівна
Концертмейстер: Заставна Ольга Іванівна

Програма: А. Вівальді — Концерт соль мажор, 1 ч.; Е. Дженкінсон «Танець»

18. Бондаренко Єгор, 5 р.
Україна, Донецька обл., м. Святогірськ
Музична школа м. Святогірськ
Викладач: Зоріна Надія Степанівна
Концертмейстер: Бондаренко Ірина Володимирівна

Програма: «Потяг» (дит. пісенька); О. Гоноболін «Гарний настрій»

19. Огурцов Володимир, 7 р.
Україна, Донецька обл., м. Святогірськ
Музична школа м. Святогірськ
Викладач: Чернобаєва Марина Валентинівна
Концертмейстер: Бондаренко Ірина Володимирівна

Програма: «Во саду ли, в огороде», обр. Т. Захар’їної; Н. Потоловський «Мисливець»

20. Гома Ємілія, 7 р.
Україна, Харківська обл., смт Куп’янськ-Вузловий
Куп’янська дитяча музична школа №3
Викладач: Ляшенко Аліна Валеріївна
Концертмейстер: Лимар Юлія Юріївна

Програма: А. Філіпенко «Циплятка»

21. Тургунова Богдана, 6 р.
Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк
Сєвєродонецька музична школа №1
Викладач: Петренко Оксана Юріївна
Концертмейстер: Понаріна Вікторія Леонідівна

Програма: С. Луканюк «Хороводна», О. Гоноболін «Сонячна пісенька»

22. Каліниченко Кароліна, 7 р.
Україна, Донецька обл., м. Маріуполь
Маріупольська музична школа №1
Викладач: Тютьма Вікторія Іванівна
Концертмейстер: Крючкова Тетяна Миколаївна

Програма: А. Комаровський «Дощ іде»; Н. Бакланова «Хоровод»

23. Літвінова Ніна, 6 р.
Україна, Донецька обл., м. Святогірськ
Музична школа м. Святогірськ
Викаладач: Зоріна Надія Степанівна
Концертмейстер: Бондаренко Ірина Володимирівна

Програма: В. Герчик «Воробей»; українська народна пісня «Колискова»

24. Посошко Микола, 8 р.
Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк
Сєвєродонецька дитяча музична школа №1
Викладач: Осікова Олена Володимирівна
Концертмейстер: Посошко Ганна Андріївна

Програма: О. Гоноболін «Споглядання»; І. С. Бах — Концерт ля минор, І ч.

https://youtu.be/k16aJeoWIYU

25. Гада Дарина, 8 р.
Україна, м. Львів
Львівська ДДШМ №10
Викладач: Палюх Зоряна Віталіївна
Концертмейстер: Мурванідзе Людмила Олександрівна

Програма: Л. Шукайло «Вічний рух»

26. Коломійчук Катерина, 8 р.
Україна, м. Львів
Львівська ДДШМ №10
Викладач: Палюх Зоряна Віталіївна
Концертмейстер: Єлманова Тетяна Андріївна

Програма: Л. Шукайло «Алегро»

27. Микитчук Аделіна, 8 р.
Україна, м. Одеса
Мистецька школа №7
Викладач: Петрова Ганна Аліківна
Концертмейстер: Кирилишена Марина Володимирівна

Програма: А. Комаровський — Варіаціі на тему російської народної пісні «Пойду ль я, выйду ль я»


Спонсор конкурсу — Магазин струнно-смичкових музичних інструментів “Квінта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.