Ціла (12–15 років) (2021)

Відео учасників номінації «Скрипка»
вікової категорії «Ціла (12–15 років)»

1. Тимохін Дмитро, 12 р.
Україна, м. Харків
Дитяча музична школа №5 ім. Римського-Корсакова
Викладач: Піцан Олена Віталіївна
Концертмейстер: Борінова Анастасія Володимирівна

Програма: М. Скорик «Елегія»

2. Луцик Марія, 12 р.
Україна, м. Тернопіль
Тернопільська музична школа №1 ім. В. Барвінського
Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма:
О. Рідінг Концертіно D-Dur, 1ч.
Е. Северн «Вальс de concert lu Brunette»

3. Волотовська Соломія, 13 р.
Україна, Житомирська обл., м. Бердичів
Бердичівська музична школа
Викладач: Холодняк Марія Романівна
Концертмейстер: Тодосова Камелія Вікторівна

Програма: А. Кос-Анатольський «Вальс»; А. Дворжак «Слов’янський танець №2» в обробці Яна Раковського

4. Максимів Вероніка, 15 р.
Україна, м. Тернопіль
Тернопільська музична школа №1 ім. В. Барвінського
Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма: V.ten Have «Allegro Brilliant»; Р. Крейцер Концерт D-Dur, 1 ч.

5. Лопатіна Вероніка, 13 р.
Україна, Полтавська обл., м. Миргород
Музична школа ім. Коломійця
Викладач: Штангеєва Віра Федорівна
Концертмейстер: Кириченко Марина Борисівна

Програма: О. Рідінг «Концертіно в угорському стилі»

6. Тимофіїва Софія, 13 р.
Україна, Луганська обл., м. Лисичанськ
Лисичанська дитяча музична школа №2
Викладач: Сергєєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Семидоцька  Ольга Володимирівна

Програма: О. Гоноболін «Танго злої собаки»

7. Коломієць Ольга, 12 р.
Україна, Харківська обл., м. Ізюм
Ізюмська музична школа
Викладач: Безкоста Наталія Іванівна
Концертмейстер: Коркіна Олена Юріївна

Програма: Мирослав Скорик «Мелодія», Альберто Курчі «Чардаш»

8. Писаренко Анна, 14 р.
Україна, м. Хмельницький
Хмельницька школа мистецтв
Викладач: Васячкіна Людмила Володимирівна
Концертмейстер: Колосовська Ольга Вячеславівна

Програма: Г. Еллертон «Тарантелла»

9. Романенчук Микола, 13 р.
Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Музична школа №12
Викладач: Сергеєва Ольга Іллівна
Концертмейстер: Остапенко Світлана Альбинівна

Програма: П. Шольц «Фантазія» на тему української народної пісні «Верховина»

10. Лавренко Аліна, 13 р.
Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Музична школа №12
Викладач: Бунчикова Тетяна Анатоліївна
Концертмейстер: Гусар Людмила Анатоліївна

Програма: Д. Шостакович «Шарманка»

11. Косенко Ксенія, 12 р.
Україна, Донецька обл., м. Авдіївка
Музична школа Авдіївської міської ради
Викладач: Посохова Тетяна Василівна
Концертмейстер: Соболь Ірина Анатоліївна

Програма: Ф. Дрдля «Колібрі», Ф. Дрдля «Кармен-фантазія»

12. Самсонова Марія, 14 р.
Україна, Донецька обл., м. Авдіївка
Музична школа Авдіївської міської ради
Викладач: Посохова Тетяна Василівна
Концертмейстер: Соболь Ірина Анатоліївна

Програма: Е. Дворжак «Каприс», Т. Віталі — Л. Шарльє «Чакона»

13. Максимець Максим Вікторович, 12 р.
Україна, Тернопільська обл., смт Гусятин
Гусятинська мистецька школа
Викладач: Марцінковська Наталія Миколаївна
Концертмейстер: Козяр Лілія Михайлівна

Програма: Ж-Б. Акколаї — Концерт ля мінор І ч.; М. Соколовський — Тарантела

14. Шамова Дар’я, 12 р.
Україна, Одеська обл., м. Балта
Дитяча школа мистецтв
Викладач: Закржевська Олександра Леонідівна
Концертмейстер: Гнатюк Ліна Миколаївна

Програма: О. Зноско – Боровський «Веселий танець»

15. Адаменко Анна, 13 р.
Україна, м. Одеса
Дитяча музична школа №11
Викладач: Дьоміна Тетяна Сергіївна
Концертмейстер: Зелінська Антоніна Анатоліївна

Програма: Дж. Віотті — Концерт №22, ч. 1

16. Манів Єлизавета, 14 р.
Україна, Івано-Франківська обл., смт Делятин
Делятинська ДМШ
Викладач: Гурмак Наталія Романівна
Концертмейстер: Мажевська Олександра Олексіївна

Програма: О. Саратський Джаз в Карпатах

17. Кондратенко Дар’я, 15 р.
Україна, м. Одеса
ОДМЛ ім. П. С. Столярського
Викладач: Калякіна Л. Д.
Концертмейстер: Курін Г. М.

Програма: А. Кос-Анатольський — Романс з балету «Хустка Довбуша»; Пабло де Сарасате «Циганські наспіви»

18. Черняк Анастасія, 15 р.
Україна, м. Тернопіль
Тернопільська музична школа №1 ім. В. Барвінського
Викладач: Коріньовська Євгенія Омелянівна
Концертмейстер: Наконечна Надія Станіславівна

Програма: Ф. Крейслер «Прелюдія і Аллєгро»

19. Кондратенко Єлизавета, 12 р.
Україна, м. Одеса
ОДМЛ ім. П. С. Столярського
Викладач: Калякіна Л. Д.
Концертмейстер: Курін Г. М.

Програма: Л. Ревуцький «Інтермеццо»; І. Левицький «Українська рапсодія»

20. Музика Софія, 13 р.
Україна, Вінницька обл., м. Калинівка
Калинівська дитяча музична школа
Викладач: Паламарчук Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Климчук Світлана Федорівна

Програма: Ш. Беріо — Концерт №9; О. Гоноболін «Чардаш»

21. Бакшук Єва, 12 р.
Україна, м. Київ
Викладач: Лящова Ганна Петрівна
Концертмейстер: Козаченко Ліна Едуардівна

Програма: А. Вівальді — Концерт соль мажор

22. Петренко Віолета, 13 р.
Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк
ХДМЛ, м. Харків
Викладач: Холоденко Леонід Олексійович
Концертмейстер: Візавітіна Ганна Олександрівна

Програма: С. Няга — Два етюди для скрипки соло; Ж. Массне «Роздум» (фрагмент з опери «Таіс»)


Спонсор конкурсу — Магазин струнно-смичкових музичних інструментів “Квінта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *