Ансамблі малих форм (2021)

Відео учасників номінації «Ансамблі малих форм»
(дуети, тріо, квартети)

1. Дует: Безкоровайний Тимофій та Касян Микита
Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Музична школа №12
Викладач: Бунчикова Тетяна Анатоліївна
Концертмейстер: Остапенко Світлана Альбинівна

Програма: Л. Качурбіна «Ведмедик з Лялькою»

2. Дует «Art-violin»: Самсонова Марія та Косенко Ксенія
Україна, Донецька обл, м. Авдіївка
Музична школа Авдіївської міської ради
Викладач: Посохова Тетяна Василівна
Концертмейстер: Соболь Ірина Анатоліївна

Програма: А. Вівальді — Концерт B-dur І ч.; Б.Каци «Прощавай ласкаве море»

3. Тріо скрипалів: Шамова Дар’я, Войтко Тимофій, Ткачук Максим
Україна, Одеська обл., м. Балта
Дитяча школа мистецтв
Викладач: Закржевська Олександра Леонідівна
Концертмейстер: Гнатюк Ліна Миколаївна

Програма: Л. Коен — мелодія з м/ф «Шрек»

4. Дует: Критович Ольга та Цапей Софія
Україна, Івано-Франківська обл., м. Надвірна
Надвірнянська музична школа
Викладач: Дитко Ірина Андріївна
Концертмейстер: Николайчук Розалія Григорівна

Програма: Й. С. Бах. Концерт для двох скрипок, d-moll, І ч.

5. Дует: Покровський Нестор (віолончель) і Козицька Квітка-Ярина (фортепіано)
Україна, м. Львів
Львівська державна музична школа №4
Викладач: Подлевська Оксана Богданівна

Програма: Олександр Гоноболін «Замкнене коло»

6. Дует: Чугай Аліса (віолончель) та Горлач Георгій (фортепіано)
Україна, м. Суми
Сумська дитяча музична школа №1
Викладачі: Гарбар Наталія Миколаївна, Сенюк Олена Володимирівна

Програма: Л. Шукайло «Вічний рух»

7. Ансамбль скрипалів «Веселі смички»
(Гома Аніта, Гома Альбіна, Гома Емілія, Люберцев Микола)
Україна, Харківська обл., смт Куп’янськ-Вузловий
Куп’янська дитяча музична школа №3
Викладач: Ляшенко Аліна Валеріївна
Концертмейстер: Лимар Юлія Юріївна

Програма: В. Русін — О. Щукіна — Полька «Сонечко» з сюїти «Лісова казка»

8. Ансамбль скрипалів «VS music»
(Гома Ельвіна, Гома Руфіна, Гома Лія, Садовська Ірина)
Україна, Харківська обл., смт Куп’янськ-Вузловий
Куп’янська дитяча музична школа №3
Викладач: Ляшенко Аліна Валеріївна
Концертмейстер: Лимар Юлія Юріївна

Прорама: Б. Андерссон «Money, Money, Money»

9. Дует: Шердюкова Оксана та Шердюков Олександр
Україна, м. Хмельницький
Хмельницька школа мистецтв «Озерна»
Викладач: Ярова Наталія Борисівна
Концертмейстер: Островська Еріка Богданівна

Програма: В. Азарашвілі «Ноктюрн»


Спонсор конкурсу — Магазин струнно-смичкових музичних інструментів “Квінта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.