Ансамблі та оркестри (2021)

Відео учасників номінації «Ансамблі та оркестри струнно-смичкових інструментів»

1. Симфонічний оркестр
Україна, м. Тернопіль
Тернопільська музична школа №1 ім. В. Барвінського
Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма: Арно Бабаджанян — Ноктюрн

2. Ансамбль скрипалів «Едельвейс»
Україна, м. Херсон
Херсонська ДМШ №3
Викладач: Газиковська Людмила Володимирівна
Концертмейстер: Холматова Наталя Генадіївна

Програма: С. Нікітін «Під музику Вівальді», Й. Йохов «Світ»

3. Зразковий ансамбль скрипалів «Натхнення»
Україна, м. Краматорськ
Мистецька школа №1
Викладач: Фурманова Наталія Вікторівна
Концертмейстер: Гаркун Ірина Анатоліївна

Програма: Л. Андерсон «Сінкопований годинник», Т. Петриненко «Україна»

4. Ансамбль «Мажорики»
 Україна, Луганська обл., м. Лисичанськ
Лисичанська дитяча музична школа №2
Викладач: Сергєєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Семидоцька Ольга Володимирівна

Програма: Ж. Колодуб «Загубилась моя киця»; муз. Т. Ярошенко, сл. Н. Шеманаєвої «Веселі скрипалі»

5. Ансамбль скрипалів 1-2 класів
Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Музична школа №12
Викладач: Сергеєва Ольга Іллівна
Концертмейстер: Корденкова Світлана Леонідівна

Програма: Українська народна пісня «Ой, лопнув обруч»

6. Ансамбль скрипалів «Арко»
Україна, Донецька обл., м. Торецьк
Музична школа ім. Івана Карабиця
Викладач: Потіпака Лариса Петрівна
Концертмейстер: Денисова Ірина Вікторівна

Програма: Е. Ромберг «Тихо, як при сході сонця», І. Вуйко «Пастух»

7. Ансамбль віолончелістів «Перлинка»
Україна, Донецька обл., м. Краматорськ
Мистецька школа №1 Краматорської міської ради
Викладач: Чередніченко Вікторія Іванівна
Концертмейстер: Семак Наталя Євгенівна

Програма: О. Гончарук «Ностальгія»; А. П’яццолла «Libertango»

8. Ансамбль скрипалів молодших класів «Веселі нотки»
Україна, Івано-Франківська, м. Надвірна.
Надвірнянська музична школа
Викладач: Полянчук Тетяна Михайлівна
Концертмейстер: Ковальчишин Тетяна Дмитрівна

Програма: В’язанка українських народних пісень (аранжування та партія ф-но А. Ступицької)

9. «Арканець»
Україна, Івано-Франківська обл., м. Надвірна
Надвірнянська музична школа
Викладач: Синяк Лариса Олексіївна
Концертмейстер: Синяк Лариса Олексіївна

Програма: С. Орел «Полька Штефана»; П. Терпелюк «Танець старого гуцула»

10. Ансамбль скрипалів молодших класів «Скерцино»
Україна, м. Тернопіль
Музична школа №1 ім. В. Барвінського
Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма: Т. Бондаренко «Маленькі варіації на тему української народної пісні»; Е. ді Капуа «O sole mio»

11. Ансамбль скрипалів «Virtu`os»
Україна, Донецька обл., м. Маріуполь
Маріупольська школа мистецтв
Викладач: Рубанова Вікторія Олександрівна
Концертмейстер: Шеляг  Ольга  Василівна

Програма: Ж. Металліді «Елегія»; Р. Бажилін «Вперта овечка»

12. Ансамбль «Експромт»
Україна, Івано-Франківська обл., м. Коломия
Коломийська ДМШ №2 ім. Г. Грабець
Викладач: Луцик Оксана Василівна
Концеретмейстер: Родіна Станіслава Євгенівна

Програма: Б. Андерссон, Б. Ульвед «Попурі на теми фільму “Mamma mia”»

13. Ансамбль скрипалів молодших класів «Світанок»
Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк
Сєвєродонецька музична школа №1
Викладач: Петренко Оксана Юріївна
Концертмейстер: Понаріна Вікторія Леонідівна

Програма: Р. Ловленд «Song from a Secret Garden», О. Гоноболін «Новорічний експрес»

14. Ансамбль скрипалів
Україна, м. Суми
Сумська дитяча музична школа №1
Викладач: Фоміна Наталія Павлівна
Концертмейстер: Проданова Наталія Миколаївна

Програма: Є. Дога — Вальс


Спонсор конкурсу — Магазин струнно-смичкових музичних інструментів “Квінта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.