Віолончель (2021)

Відео учасників номінації «Віолончель»

Четвертушка (до 8 років)

1. Чернецька Софія, 8 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Калуш
ДМШ
Викладач: Прусак Ірина Вікторівна
Концертмейстер: Туз Наталія Василівна

Програма: Н. Бакланова «Мазурка», І. Волчков — Варіації на тему української народної пісні «Ой за гаєм, гаєм»

2. Колеснікова Ольга, 8 р.
Україна, м. Київ
Київська дитяча музична школа №3 ім. В. С. Косенка
Викладач: Новікова Надія Миколаївна
Концертмейстер: Володіна Олена Олексіївна

Програма: О. Кравчук — Концерт, ч. 1

3. Чередніченко Мілана, 8 р.
Україна, Донецька обл., м. Краматорськ
Мистецька школа №1 Краматорської міської ради
Викладач: Чередніченко Вікторія Іванівна
Концертмейстер: Семак Наталя Євгенівна

Програма: Ю. Щуровський «Сонатина»; Д. Кабалевський «Весела ланка»

4. Вартанян Ролан, 8 р.
Україна, м. Одеса
Дитяча музична школа №11
Викладач: Бєженар Галина Олександрівна
Концертмейстер: Соколова Ксенія Валеріївна

Програма: В. Моцарт «Алегретто»; О. Гоноболін «Колискова сонечку»

5. Єршова Софія, 5 р.
Україна, м. Одеса
Мистецька школа №7
Викладач: Григор’єва Оксана Миколаївна
Концертмейстер: Балабан Наталія Сергіївна

Програма: Г. Ернесакс «Їде, їде паровоз»; В. Моцарт «Аллегретто»

6. Атаманюк Юліанна, 8 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Надвірна
Надвірнянська музична школа
Викладач: Боднарчук Наталія Юріївна
Концертмейстер: Николайчук Роза Георгіївна

Програма: І. Волчков «Варіації» на тему української народної пісні («Ой за гаєм, гаєм»); Н. Бакланова «Мазурка»

7. Шашкіна Інесса, 7 р.
Україна, Донецька обл., м. Маріуполь
КЗ”Маріупольська школа мистецтв”
Викладач: Анастасьєва Наталья Олександрівна
Концертмейстер: Шашкіна Ганна Іванівна

Програма: А. Вівальді — Концерт RV399, ч. 1.; Л. Бетховен «Контрданс»

8. Жердецька Агнія, 8 р.
Україна, м. Одеса
Мистецька школа №7
Викладач: Григор’єва Оксана Миколаївна
Концертмейстер: Балабан Наталія Сергіївна

Програма: Ж. Бреваль — Соната для віолончелі соль мажор (1 частина); Л. Бетховен «Контрданс»

9. Скрипка Макар, 8 р.
Україна, м. Київ
ДМШ № 1 ім. Я. Степового
Викладач: Фєщак Наталія Миколаївна
Концертмейстер: Гусєва Ксенія Олександрівна

Програма: А. Вівальді концерт для віолончелі до мажор, 1 частина RV 399

10. Шаповалов Руслан, 7 р.
Україна, Донецька обл., м. Маріуполь
Маріупольська музична школа №1
Викладач: Губенко Анна Девіївна
Концертмейстер: Нєговєлова Олена Рафаелівна

Програма: О. Гоноболін «Дрібничка», Х. Шлемюлер «Пісня»

Половинка (9–11 років)

1. Курдибаха Варвара, 9 р.
Україна, м. Київ
КДМШ ім. Я. Степового
Викладач: Фещак Наталія Миколаївна
Концертмейстер: Гусєва Ксенія Олександрівна

Програма: Г. Гольтерман «В непогоду»

2. Приходько Поліна, 9 р.
Україна, Луганська область, м. Кремінна
Кремінська музична школа
Викладач: Старикова Ганна Анатоліївна
Концертмейстер: Гончарук Олена Федорівна

Програма: О. Гончарук — Варіації на тему «Курчата»,  О. Гончарук «Бджілка»

3. Пуговка Олександра, 9 р.
Україна, Донецька обл., м. Краматорськ
Краматорська мистецька школа №1
Викладач: Чередніченко Вікторія Іванівна
Концертмейстер: Семак Наталя Євгенівна

Програма: А. Нельк «Циганка»

4. Горпенко Олексій, 11 р.
Україна, м. Київ
КДМШ №3 ім. Косенка
Викладач: Новікова Надія Миколаївна
Концертмейстер: Володіна Олена Олексіївна

Програма: Свайр «Тарантелла»

5. Тішина Софія, 9 р.
Україна, Волинська обл., м. Володимир-Волинський
Володимир-Волинська дитяча музична школа
Викладач: Пилипчук Ірина Анатоліївна
Концертмейстер: Литовка Оксана Сергіївна

Програма: А. Вівальді — Концерт C-Dur, І частина, Л. Бетховен «Контрданс»

6. Сенів Яна, 10 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Надвірна
Надвірнянська музична школа
Викладач: Боднарчук Наталія Юріївна
Концертмейстер: Николайчук Роза Георгіївна

Програма: Е. Дженкінсон «Танець»

Ціла (12–15 років)

1. Барабась Віра, 14 р.
Україна, м. Київ
ДМШ № 3 ім. В. С. Косенка
Викладач: Новікова Надія Миколаївна
Концертмейстер: Володіна Олена Олексіївна

Програма: П. І. Чайковський «Ноктюрн», О. П. Бородін «Хор і танець половецьких дівчат»

2. Петрів Софія, 13 р.
Україна, Івано-Франківська обл., м. Калуш
ДМШ
Викладач: Петрів Марія Богданівна
Концертмейстер: Савків Тетяна Богданівна

Програма: Л. Боккеріні «Рондо», Г. Гольтерман «Капріччіо»

3. Гаманова Софія, 14 р.
Україна, Донецька обл., м. Краматорськ
Мистецька школа №1
Викладач: Гаманова Вікторія Володимирівна
Концертмейстер: Дібров Микола Васильович

Програма: Д. Гоенс «Скерцо»

4. Завгороднiй Микола, 13 р.
Україна, м. Одеса
Одеський державний музичний лiцей iм. П. С. Столярського
Викладач: Дiдик Олександра Северинiвна
Концертмейстер: Чернега Ганна Сергiiвна

Програма: Д. Поппер «Гавот №2»

5. Покровський Нестор, 13 р.
Україна, м. Львів
Львівська державна музична школа №4
Викладач: Квасневський Валерій Федорович
Концертмейстер: Покровська Наталія Богданівна

Програма: В. Квасневський — Arioso lagrimoso

6. Нєнова Олександра, 13 р.
04.12.2007
Україна, м. Одеса
Мистецька школа №7
Викладач: Григор’єва Оксана Миколаївна
Концертмейстер: Балабан Наталя Сергіївна

Програма: Д. Гоенс — Концерт для віолончелі з оркестром, Op. 7, ч. I.; Х. Шлемюллер «Селянський танець», Op. 20, № 5


Спонсор конкурсу — Магазин струнно-смичкових музичних інструментів “Квінта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.