Ансамблі та оркестри (2024)

Відео учасників номінації «Ансамблі та оркестри струнно-смичкових інструментів»

1. Ансамбль скрипалів «Баркарола»
Україна, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л. Гінзбург
Викладач: Москалик-Співак Вероніка Михайлівна
Концертмейстер: Вишневська Олеся Юріївна

Програма: М. Барських «Хай буде весна», обр. Є. Дзюби

2. Симфонічний оркестр Тернопільської музичної школи №1 ім. В. Барвінського
Україна, м. Тернопіль

Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма: К. Сен-Санс «Танець-Вакханалія» з опери «Самсон і Даліла»; «Чом ти не прийшов?» українська народна пісня, перекладення — J. Johow

3. Ансамбль віолончелістів «Кантабіле»
Музична школа №1 ім. Стефана Вільконського
Україна, м. Чернігів

Викладач: Тиханкіна Людмила Андріївна
Концертмейстер: Степаненко Ірина Михайлівна

Програма: Лі. Покріс «Граємо для вас»; українська народна пісня «Сонце низенько, вечір близенько», аранжування М. Демиденко

4. Ансамбль скрипалів молодших класів «Скерцино»
Тернопільська музична школа №1 ім. В. Барвінського
Україна, м. Тернопіль

Викладач: Черняк Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Петришин Світлана Ярославівна

Програма: «Веселий ковбой» Аrr. Hall; Ю. Островський «Парадички»

5. Ансамбль скрипалів «Веселі смички»
Україна, м. Хмельницький
Хмельницька школа мистецтв
Викладач: Горобець Лілія Анатоліївна
Концертмейстер: Колосовська Ольга Вячеславівна

Програма: Т. Ярошенко, О. Правдюк «Весняна фантазія»

6. Ансамбль скрипалів Галицької ДМШ
Україна, Івано-Франківська обл., м. Галич
Галицька дитяча музична школа
Викладач: Ковальчук Євгенія Андріївна
Концертмейстер: Вітовська Леся Степанівна

Програма: Міра Шентюрк «Сльози»

7. Ансамбль скрипалів «Веселі квінтольки»
Україна, м. Суми
Сумська ДМШ №2
Викладач: Невальєнна Марина Олександрівна
Концертмейстер: Полежаєва Олеся Євгеніївна

Програма: Укр. нар. пісня «Іди, іди дощику», обробка Є. Ляшка

8. Ансамбль струнних інструментів мистецької школи №11 м. Одеса
Україна, м. Одеса
Мистецька школа № 11
Викладач: Фарович Олег Юрійович
Концертмейстер: Саакян Наталя Доренцівна

Програма: Р. Джаваді саундтрек з к/с «Гра Престолів», обробка Н. Саакян

9. Ансамбль «Віола»
Україна, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л. Гінзбург
Викладач: Михайліченко Ірина Василівна
Концертмейстер: Саакова Антоніна Германівна

Програма: Мирослав Скорик «Українська мелодія», А. Вівальді — Концерт a-moll, 1 частина

10. Ансамбль скрипалів «Рондо»
Україна, м. Чернігів
Школа мистецтв при Чернігівському фаховому музичному коледжі ім. Л. М. Ревуцького
Викладач: Вахомчик Лариса Францівна
Концертмейстер: Кучер Олена Василівна

Програма: Пітер Мартін «Венеція»

11. Ансамбль скрипалів «Fantasy»
Молдова, м. Ставчени
Музична школа ім. В. Чиботарь
Викладач: Виеру Маріана Федорівна
Концертмейстер: Пейчева Ольга Павлівна

Програма: Олег Негруца «Пісня і танок»

12. Ансамбль віолончелістів Броварської дитячої музичної школи
Україна, Київська обл., м. Бровари

Викладач: Чорна Тетяна Петрівна
Концертмейстер: Бойко Олег Іванович

Програма: Е. Л. Веббер «I only want to say» (арія з рок-опери «Ісус Христос супер-зірка»)

13. Зразковий камерний оркестр Броварської дитячої музичної школи
Україна, Київська обл., м. Бровари

Викладач: Чорна Тетяна Петрівна
Концертмейстер: Бойко Олег Іванович

Програма: Пітер Мартін «Венеція»

14. Ансамбль скрипалів-другокласників «Віолінки»
Україна, Київська обл., смт Гостомель
Гостомельська мистецька школа
Викладач: Потіпака Лариса Петрівна
Концертмейстер: Далюк Лариса Полікарпівна

Програма: Є. Медведовський «Гама-джаз»

15. Ансамбль скрипалів «Віолінка»
Україна, Волинська обл., м. Луцьк
Луцька музична школа №2
Викладач: Корольчук Вікторія Анатоліївна
Концертмейстер: Янюк Тетяна Петрівна

Програма: Р. Маєйр «Полька»

16. Ансамбль скрипалів Яремчанської ДШМ
Україна, Івано-Франківська обл., м. Яремче

Викладач: Дубік Антоніна Тимофіївна
Концертмейстер: Варварова Наталія Олексіївна

Програма: І. Шамо «Києве мій», Е. Ліндстром «Французькі каблучки» (перекладення Н. Жученко)

17. Ансамбль скрипалів «Ad libitum»
Україна, Волинська обл., смт Маневичі
Маневицька школа мистецтв
Викладач: Кондратюк Ірина Михайлівна
Концертмейстер: Кедик Олена Валентинівна

Програма: С. Вакарчук «Зелені очі»

18. Ансамбль «Cremona»
Україна, м. Київ
ДМШ №10
Викладач: Баранова Катерина Євгенівна
Концертмейстер: Юрків Наталія Григорівна

Програма: Л. Андерсон «Кіт, що вальсує»

19. Ансамбль скрипалів учнів базового підрівня «DIVISI»
Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка
Жмеринська дитяча музична школа
Викладач: Рудик Людмила Михайлівна
Концертмейстер: Войтко Тетяна Петрівна

Програма: О. Пономарьов «Заспіваймо пісню за Україну», аранжування Рудик Л. М.; P. Martin «Vivaldiana»

20. Ансамбль скрипалів «Fireflies»
Україна, м. Одеса
Мистецька школа №5 м. Одеси
Викладачі: Гончаренко Ксенія Сергіївна, Прокопенко Оксана Миколаївна
Концертмейстери: Воюцька Є. М., Панова М. (викл. Воюцька Є. М.), Бистрицька Д. Д., Вітковський О. Ю.

Програма: Попурі на теми новорічних пісень

21. Дитячий камерний оркестр
Україна, Львівська обл., м. Жидачів
Жидачівська мистецька школа
Викладач: Солопенко Наталія Богданівна
Концертмейстери: Мадараш Юля-Марія (уч. 7 кл.), Нерідна Анна (уч. 6 кл), клас викл. Шміло А. Р.

Програма: Б. Андерсон «З репертуару АББА», О. Гоноболін «Віночок українських пісень»

22. Струнний ансамбль «Гармонія»
Україна, м. Одеса
Мистецька школа №7 м. Одеси
Викладач: Георгієва Ірина Сергіївна
Концертмейстер: Колодочка Микола Віталійович

Програма: Л. Працюк «Різвяні дзвони», Й. Штраус «Полька-піцикато»

23. Ансамбль скрипалів «Гармонія»
Україна, Житомирська обл., м. Радомишль
Радомишльська мистецька школа
Викладач: Кириченко Наталія Мілентіївна
Концертмейстер: Піхтелев Роман Вікторович

Програма: Обробка В. Сташенко «Думи мої, думи мої», Ж. Рамо «Ригодон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *