Онлайн-концерт переможців конкурсу «Чарівні смички» (2020)

22 жовтня о 17:00 відбудеться концерт переможців інтернет-конкурсу «Чарівні смички» (2020) в онлайн-форматі через відеоконференцію zoom. Відеозапис концерту буде доступний на сторінці «ESTA Україна» у Фейсбуці на ютуб-каналі «ESTA Україна». Долучайтеся!

Програма

17:00 Посошко Микола, лауреат ІІ премії у номінації «Скрипка» (четвертушка)
Програма: Нестор Нижанківський «Коломийка»
Сєвєродонецька ДМШ №1
Викладач: Осікова Олена Володимирівна
Концертмейстер: Посошко Ганна Андріївна


17:06 Шершень Анна, лауреатка ІІ премії у номінації «Скрипка» (половинка)
Програма: Антоніо Вівальді Концерт «Літо» з циклу «Пори року», 1 ч.
Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка
Викладач: Міщенко Віра Михайлівна
Концертмейстер: Кравченко Лариса Василівна


17:14 Квартет скрипалів: Кузнєцова Катерина, Шепель Дарія, Гусєва Катерина та Чертополох Софія,
лауреати ІІ премії в номінації «Ансамблі малих форм»
Програма: К. Бом «Мазурка»
Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка
Викладач: Нагорна Ганна Миколаївна
Концертмейстер: Чернявська Інесса Вікторівна


17:20 Морозов Іуліан, лауреат ІІ премії в номінації «Скрипка» (четвертушка)
Програма: Моленхауер Фантазія Інфант Паганіні
Одеська ДМШ №4
Викладач: Деменко Юлія Миколаївна
Концертмейстер: Прахт Андрій Вячеславович


17:27 Нахалов Тигран, лауреат І премії в номінації «Віолончель» (половинка)
Програма: О. Гоноболін «Пісня вітру»
Одеська ДМШ №7
Викладач: Григорьєва Оксана Миколаївна
Концертмейстер: Артеменко Анастасія Володимирівна


17:33 Ансамбль скрипалів Київської ДМШ №20,
лауреати І премії в номінації «Ансамблі скрипалів і оркестри»
Програма: Хромушкін «Їхали ведмеді на велосипеді» у перекладенні О. Правдюк
Київська ДМШ №20
Викладач: Грабовська Мар’яна Ярославівна
Концертмейстер: Гребенюкова Наталя Володимирівна


17:38 Глієвий Любомир, лауреат І премії в номінації «Віолончель» (четвертушка)
Програма: Й. С. Бах Бурре
м. Буча
Викладач: Москаленко Валентин Володимирович
Концертмейстер: Глієва Мар’яна Богданівна


17:42 Шердюкова Оксана, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (четвертушка)
Програма: К. Бом «Інтродукція і Полонез»
Хмельницька ДМШ №3
Викладач: Ярова Наталія Борисівна


17:47 Дует у складі Оксани та Олександра Шердюкових, лауреати ІІ премії в номінації «Ансамблі малих форм»
Програма: І. Тамарін «Старовинний гобелен»
Хмельницька ДМШ №3
Викладач: Ярова Наталія Борисівна


17:50 Пліщ Ірина, лауреатка І премії в номінації «Віолончель» (ціла)
Програма: Давид Поппер «Тарантела»
Івано-Франківська ДМШ №1 ім. Миколи Лисенка,
Викладач: Банашек В. М.
Концертмейстер: Шиптур-Банашек О. М.


17:58 Левінська Ірина, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (ціла)
Програма: Пабло Сарасате «Андалузьський романс»
Калуська ДМШ
Викладач: Пробоїв Галина Степанівна
Концертмейстер: Бережницька Олена Мирославівна


18:06 Петрів Софія, лауреатка ІІ премії в номінації «Віолончель» (ціла)
Програма: Сквайєр «Тарантела»
Калуська ДМШ
Викладач: Петрів Марія Богданівна
Концертмейстер: Савків Тетяна Богданівна


18:14 Деркач Ліліана, лауреатка ІІ премії в номінації «Скрипка» (половинка)
Програма: Мазас Этюд №3 оп. 26
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego (м. Вроцлав, Польща)
Викладач: Aneta Szczygielska


18:19 Шеремета Даніела, лауреатка ІІ премії в номінації «Скрипка» (ціла)
Програма: Ф. Крейслер «Прекрасний розмарін»
Чернівецька МШ №2
Викладач: Барицька Оксана Мирославівна
Концертмейстер: Шишкіна Августа Костянтинівна


18:23 Шеремета Ангеліна, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (ціла)
Програма: Л. Колодуб «Ескіз в молдавському стилі»
Чернівецька МШ №2
Викладач: Барицька Оксана Мирославівна
Концертмейстер: Шишкіна Августа Костянтинівна


18:28 Шеремета Ангеліна та Шеремета Даніела,
лауреатки І премії в номінації «Ансамблі малих форм»
Програма: О. Гоноболін «Метаморфози»
Чернівецька МШ №2
Викладач: Барицька Оксана Мирославівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.