Концерти лауреатів конкурсу «Чарівні смички»

2020 рік

22 жовтня 2020 року концерт лауреатів конкурсу відбувся вперше онлайн у прямому ефірі. Рушійною силою цього формату і укладачем концертної програми виступила Оксана Агапова — віцепрезидент «ESTA Україна», викладач-методист ДМШ №4 ім. Д. Шостаковича (Київ).

Програма концерту

Посошко Микола, лауреат ІІ премії у номінації «Скрипка» (четвертушка)
Програма: Нестор Нижанківський «Коломийка»
Сєвєродонецька ДМШ №1
Викладач: Осікова Олена Володимирівна
Концертмейстер: Посошко Ганна Андріївна

Шершень Анна, лауреатка ІІ премії у номінації «Скрипка» (половинка)
Програма: Антоніо Вівальді Концерт «Літо» з циклу «Пори року», 1 ч.
Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка
Викладач: Міщенко Віра Михайлівна
Концертмейстер: Кравченко Лариса Василівна

Квартет скрипалів: Кузнєцова Катерина, Шепель Дарія, Гусєва Катерина та Чертополох Софія,
лауреати ІІ премії в номінації «Ансамблі малих форм»
Програма: К. Бом «Мазурка»
Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка
Викладач: Нагорна Ганна Миколаївна
Концертмейстер: Чернявська Інесса Вікторівна

Морозов Іуліан, лауреат ІІ премії в номінації «Скрипка» (четвертушка)
Програма: Моленхауер Фантазія Інфант Паганіні
Одеська ДМШ №4
Викладач: Деменко Юлія Миколаївна
Концертмейстер: Прахт Андрій Вячеславович

Нахалов Тигран, лауреат І премії в номінації «Віолончель» (половинка)
Програма: О. Гоноболін «Пісня вітру»
Одеська ДМШ №7
Викладач: Григорьєва Оксана Миколаївна
Концертмейстер: Артеменко Анастасія Володимирівна

Ансамбль скрипалів Київської ДМШ №20,
лауреати І премії в номінації «Ансамблі скрипалів і оркестри»
Програма: Хромушкін «Їхали ведмеді на велосипеді» у перекладенні О. Правдюк
Київська ДМШ №20
Викладач: Грабовська Мар’яна Ярославівна
Концертмейстер: Гребенюкова Наталя Володимирівна

Глієвий Любомир, лауреат І премії в номінації «Віолончель» (четвертушка)
Програма: Й. С. Бах Бурре
м. Буча
Викладач: Москаленко Валентин Володимирович
Концертмейстер: Глієва Мар’яна Богданівна

Шердюкова Оксана, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (четвертушка)
Програма: К. Бом «Інтродукція і Полонез»
Хмельницька ДМШ №3
Викладач: Ярова Наталія Борисівна

Дует у складі Оксани та Олександра Шердюкових, лауреати ІІ премії в номінації «Ансамблі малих форм»
Програма: І. Тамарін «Старовинний гобелен»
Хмельницька ДМШ №3
Викладач: Ярова Наталія Борисівна

Пліщ Ірина, лауреатка І премії в номінації «Віолончель» (ціла)
Програма: Давид Поппер «Тарантела»
Івано-Франківська ДМШ №1 ім. Миколи Лисенка,
Викладач: Банашек В. М.
Концертмейстер: Шиптур-Банашек О. М.

Левінська Ірина, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (ціла)
Програма: Пабло Сарасате «Андалузьський романс»
Калуська ДМШ
Викладач: Пробоїв Галина Степанівна
Концертмейстер: Бережницька Олена Мирославівна

Петрів Софія, лауреатка ІІ премії в номінації «Віолончель» (ціла)
Програма: Сквайєр «Тарантела»
Калуська ДМШ
Викладач: Петрів Марія Богданівна
Концертмейстер: Савків Тетяна Богданівна

Деркач Ліліана, лауреатка ІІ премії в номінації «Скрипка» (половинка)
Програма: Мазас Этюд №3 оп. 26
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego (м. Вроцлав, Польща)
Викладач: Aneta Szczygielska

Шеремета Даніела, лауреатка ІІ премії в номінації «Скрипка» (ціла)
Програма: Ф. Крейслер «Прекрасний розмарін»
Чернівецька МШ №2
Викладач: Барицька Оксана Мирославівна
Концертмейстер: Шишкіна Августа Костянтинівна

Шеремета Ангеліна, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (ціла)
Програма: Л. Колодуб «Ескіз в молдавському стилі»
Чернівецька МШ №2
Викладач: Барицька Оксана Мирославівна
Концертмейстер: Шишкіна Августа Костянтинівна

Шеремета Ангеліна та Шеремета Даніела,
лауреатки І премії в номінації «Ансамблі малих форм»
Програма: О. Гоноболін «Метаморфози»
Чернівецька МШ №2
Викладач: Барицька Оксана Мирославівна


2019 рік

2 листопада 2019 р. на Всеукраїнському семінарі «Осіння школа педагогічної майстерності викладача-струнника» відбувся концерт переможців Міжнародного інтернет-конкурсу дитячої струнно-смичкової музики «Чарівні смички».

Програма концерту

1. Зразковий ансамбль скрипалів “Натхнення”
Школи мистецтв №1 м. Краматрськ Донецької обл.,
керівник — Фурманова Наталія Вікторівна, 
концертмейстер — Гаркун Ірина Анатоліївна.
А. Дробязгіна “Луна-парк”

2. Барабась Віра
учениця Київської ДМШ №3 ім. В. С. Косенка ,
викладач — Новікова Надія Миколаївна,
концертмейстер — Володіна Олена Олексіївна.
Й. С. Бах “Аріозо”

3. Сітшаєва Зарема
учениця Київської ДМШ №14 ім. Д. Кабалевського,
викладач — Юрченко Олена Олександрівна,
концертмейстер — Нестерчук Олена Олександрівна.
А. Вівальді Концерт a-moll I ч.

4. Шердюкова Оксана
учениця Хмельницької ДМШ №3,
викладач — Ярова Наталія Борисівна,
концертмейстер — Кузмінська Еріка Богданівна.
П. Терпелюк “Безперервний рух”

5. Марущак Катерина
учениця Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
викладч — Плахцінська Наталя Володимирівна,
концертмейстер — Марущак Наталя Іванівна.
Олександр Саратський “Буп”

6. Ансамбль скрипалів молодших класів “Скерцино”
Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
керівник — Черняк Тетяна Миколаївна,
концертмейстер — Німащук Анастасія Василівна.
А. Дідоренко “Сільський танець”

7. Нєнова Олександра
учениця Дитячої музичноіі школи №7 м. Одеси,
викладач — Григор’єва Оксана Миколаївна,
концертмейстер — Стебловська Аліна Олександрівна.
Д. Поппер “Старовинна французька пісня”

8. Зульфікар Софія
учениця Хмельницької ДМШ №3,
викладач — Пасєка Віра Геннадіївна,
концертмейстер — Полатайко Лариса Петрівна.
Ф. Зейтц Концерт №3, І ч.

9. Пастух Юлія
учениця Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
викладач — Плахцінська Наталя Володимирівна,
концертмейстер — Марущак Наталя Іванівна.
Борис Дубосарський “Батута”

10. Брагіна Марія
учениця Хмельницької ДМШ №3,
викладач — Ярова Наталія Борисівна,
концертмейстер — Кузмінська Еріка Богданівна.
К. Бом “Інтродукція та полонез”

11. Подольська Ольга
студентка 1 курсу Одеського колледжу мистецтв ім. К. Ф. Данькевича,
викладач — Григор’єва Оксана Миколаївна,
концертмейстер — Стебловська Аліна Олександрівна.
О. Брандуков “Ноктюрн”

12. Кондратенко Дар’я
учениця ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського,
викладач — Калякіна Лариса Дмитрівна,
концертмейстер — Курін Ганна Миколаївна.
Г. Венявський “Скерцо-тарантелла”

13. Ансамбль старших класів “Нота”
Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
керівник — Коріньовська Євгенія Омелянівна,
концертмейстер — Жукова Олена Сергіївна.
Олександр Литвинов “Безперервний рух”

14. Ансамбль скрипалів “Vivo”
Київської ДМШ №3 ім. В. С. Косенка,
керівник — Павлова Вікторія Віталіївна.
концертмейстер — Шишкан Тетяна Іванівна.
Поль Моріа “Менует”